AlbatradePlus

From the blog

Francesk Radi Album I Ri

Ne repertorin e gjere qe Albatrade Plus zoteron ne Dhjetor te 2014 iu shtua dhe kantautori i njohur, Francesk Radi. Ky album i titulluar “The Best”permban kenget me te mira nder vite te artistit. Ne kete album do te gjeni kenge si: “Bicikleta” “Humba pranveren” “Kartolina” “Kur me vjen burri nga stani” etj. Albumi gjendet ne cdo pike shitje Albatrade Plus.

 

 

Have your say